Search
 

BEROUNKABEROUNKA

Berounka je největší řekou Plzeňska. Může se pyšnit kuriozní vlastností. Nemá žádný pramen, vzniká soutokem řek Mže, Radbůzy, Úhlavy a Úslavy. Její říční život začíná pod plzeňským Prazdrojem, v místě, které Plzeňácí nazývají Na Obcízně.
Berounka je tichá, klidná řeka bez zvlášť nebezpečných míst, která je sjízdná prakticky po celý rok. Tento charakter řeky ocení zejména začínající vodáci a rodiny s dětmi, splouvající řeku o letní dovolené. Berounka je pro svou nenáročnost vyhledávána vodáckými rodinami i sportovně nenáročnými romantiky, vychutnávajícími si tichou krásu zdejší přírody i pivo v okolních venkovských hospůdkách.

Okolí řeky Berounky je často opomíjeno, méně navštěvováno a jeví se jako méně známé. Nabízí však mnoho krás k poznání. Určitě se vám bude u nás v kraji líbit!

Nabídka výletů, časy výdejů a sběrů lodí, vybavení
jednodenní výlet
začátek
termín
konec
termín
délka
Plzeň-U Sv. Jiří pá: 15.-17 hod Chrást-Dol. most pá: 18.- 20.hod
11 km
Plzeň-U Sv. Jiří so: 11.-12 hod Chrást-Dol. most so: 13.- 15.hod
11 km
Chrást-Dol. most so: 9-10 hod Liblín-Kobylka so:15.-17. hod
21 km
dvoudenní výlet
začátek
termín
konec
termín
délka
Plzeň-U Sv. Jiří pá: 15.-17 hod Liblín-Kobylka so: 15-17.hod
32 km
Plzeň-U Sv. Jiří so: 11.-12 hod Liblín-Kobylka ne: 15.- 17.hod
32 km
Chrást-Dol. most so: 9-10 hod Zvíkovec ne:15.-17. hod
43 km
Chrást-Dol. most so: 9-10 hod Liblín-Kobylka ne:15.-17. hod
21 km
třídenní výlet
začátek
termín
konec
termín
délka
Plzeň-U Sv. Jiří pá: 15.-17 hod Zvíkovec ne: 15.- 17.hod
54 km
Chrást-Dol. most pá: 9-10 hod Zvíkovec ne: 13.- 15.hod
43 km
vícedenní výlet
začátek
termín
konec
termín
délka
Chrást-Dol. most denně 9-10 hod Beroun-U Jezu denně 15-17 hod
89 km
Nehodí se vám nabízené termíny, trasy? Nevadí, domluvíme se na jiných, na pohodu… zavolejte, napište

V měsíci červenci a srpnu nabízíme možnost zvolit libovolnou trasu výletu i počet dní strávených na vodě. Každý den vydáváme lodě na tábořišti u Dolanského mostu mezi 9-11 hod., ukončení výletu denně mezi 16-18 hod. na tábořištích Liblín-Kobylka, Zvíkovec, Beroun.

strom
Pro rezervaci využijte formulář – ZDE
strom
Ceník najdete – ZDE
strom
Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás – ZDE

Při začátku nebo konci plavby v jiném než svozovém místě je účtován doplatek dopravného dle domluvy s naším personálem.

Berounka je největší řekou Plzeňska. Může se pyšnit kuriozní vlastností. Nemá žádný pramen,vzniká soutokem řek Mže, Radbůzy,Úhlavy a Úslavy. Její říční život začíná pod plzeňským Prazdrojem, v místě, které Plzeňácí nazývají Na Obcízně.
Berounka je tichá, klidná řeka bez zvlášť nebezpečných míst, která je sjízdná prakticky po celý rok. Tento charakter řeky ocení zejména začínající vodáci a rodiny s dětmi, splouvající řeku o letní dovolené. Berounka je pro svou nenáročnost vyhledávána vodáckými rodinami i sportovně nenáročnými romantiky, vychutnávajícími tichou krásu zdejší přírody i pivo v okolních venkovských hospůdkách.Okolí řeky Berounky je často opomíjeno, méně navštěvováno a jeví se jako méně známé. Nabízí však mnoho krás k poznání. Určitě se vám bude u nás v kraji líbit!
«

comments / trackbacks

One Response to “BEROUNKA”

  1. Tomáš Hájek Says:

    S firmou Pohoda sport,jsme sjížděli Berounku poprvé.Mohu s čistým svědomím vřele doporučit.Maximální vstřícnost. Jeli jsme s dětmi a předčasné ukončení,nebyl problém (pouze platba za benzín navíc mimo dané místa) S touto firmou pojedu určitě znovu 😉 Díky